+48 68 324 44 68 / + 48 781 201 953 / sprzedaz@pipindustry.pl /

Taśmy modularne

W swojej ofercie PiP Industry posiada szeroką gamę przenośnikowych taśm modułowych z tworzyw sztucznych. Zapewniamy wysokiej jakości specjalistyczne rozwiązania do wszystkich typów przenośników. Jesteśmy dystrybutorem firmy Intralox, których produkty wyznaczają standard w zakresie wydajności oraz niezawodności w wielu zastosowaniach i branżach.

Przenośnikowe taśmy modułowe z tworzyw sztucznych zapewniają wiele korzyści, przewyższając taśmy z metalu, tkaniny oraz gumy w następujących obszarach:

Dłuższa żywotność taśmy przy jej mniejszym zużyciu
Uproszczone czyszczenie i konserwacja
Niższe ryzyko straty lub zanieczyszczenia produktów
Większe bezpieczeństwo pracowników
Brak potrzeby smarowania lub naprężania

Oferujemy setki różnorodnych kombinacji taśm różnego typu z ponad 40 serii, dzielone i jednoczęściowe koła zębate (z tworzywa sztucznego lub metalu) oraz przygotowywane specjalnie na życzenie klienta wałki. Wśród dostępnych akcesoriów znajdują się zabieraki, ograniczenia boczne, ślizgi, pierścienie ustalające i płytki palcowe. Opcje materiałowe to m.in. Polipropylen, polietylen oraz acetylenowe:

taśmy-transportujące-modularne-1
taśmy-transportujące-modularne-2
taśmy-transportujące-modularne-3
Taśmy przenośnikowe ThermoDrive®

Technologia ThermoDrive® optymalizuje wydajność przenośników dzięki opatentowanemu systemowi nienaprężanych taśm. Rozwiązanie to wykracza poza ramy tradycyjnych systemów z napędem bezpoślizgowym i tworzy całkowicie nowe możliwości postępu w dziedzinie projektowania taśm i przenośników higienicznych.

Znacząca poprawa wydajności i niższe koszty konserwacji

Taśmy przenośnikowe ThermoDrive to połączenie płaskiego, jednorodnego materiału termoplastycznego, unikalnego napędu bezpoślizgowego i modułowej konstrukcji plastikowej taśmy. To opatentowane połączenie tworzy jedyny w swoim rodzaju system nienaprężanych taśm, który obniża koszty i ułatwia obsługę w porównaniu z taśmami naprężanymi.

taśmy-transportujące-modularne-1
taśmy-transportujące-modularne-2
taśmy-transportujące-modularne-3
Efektywne i wydajne rozwiązania sanitarne

Producenci żywności oczekują najwyższych standardów w zakresie zmniejszania zagrożeń bezpieczeństwa żywności. Biorąc to pod uwagę, w ośrodku Center of Excellence for Food Safety and Hygiene firmy Intralox opracowano technologię ThermoDrive®, aby zapobiegać zagrożeniom bezpieczeństwa związanym z bezpośrednim kontaktem z żywnością.

Niska waga i otwarta konstrukcja, które charakteryzują taśmy z technologią ThermoDrive®, umożliwiają czyszczenie na miejscu, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. W połączeniu z całodobową obsługą klienta firmy Intralox oraz najlepszymi gwarancjami technologia Thermodrive pomaga producentom żywności w osiągnięciu solidnej i przewidywalnej wydajności przenośników higienicznych.

Serwis

taśmy-transportujące-1
taśmy-transportujące-2
taśmy-transportujące-3
taśmy-transportujące-4
taśmy-transportujące-5
taśmy-transportujące-6
taśmy-transportujące-7
taśmy-transportujące-8
Taśmy transportujące

pipindustry.pl

Piotr i Paweł Industry sp. z o.o.

Zielona Góra

ul. Dekoracyjna 1,

65-722 Zielona Góra

tel. 68 324 44 68

kom. 781 201 953

tel./fax 68 324 44 68

sprzedaz@pipindustry.pl

Godziny otwarcia :

pon - pt

od 8.00 do 16.00

Wyłączny dystrybutor
Pasy napędowe i koła
Pasy napędowe i koła
Pasy napędowe i koła

© 2014-2022 All rights reserved